Foto – Plisy

Fotoplisa-bezpośrednio od producenta

Foto plisy firmy Rolety.com są dostępne we wszystkich systemach takich jak VS2 lub kształtach asymetrycznych. Możecie Państwo wysłać nam indywidualny motyw nadruku w rozmiarze 300dpi i 4 MB. Do wykonania osłony potrzebujemy jeszcze wymiarów ( szerokość x wysokość) oraz sposób montażu. Nasze produkty oferowane są dla klientów indywidualnych oraz dla naszych partnerów handlowych . Na naszej stronie foto rolety.pl znajdziesz łatwy sposób wyszukania odpowiednich zdjęć do żaluzji plisowanych.

 

Żaluzje plisowane jako nośnik reklamowy

Jeśli Państwo chcą skutecznie zareklamować swój produkt, zachęcamy do skorzystania z naszych plis z własnym nadrukiem . Coraz większa liczba naszych klientów decyduje się na tę formę reklamy. Możliwość wykonania plisy z montażem bezinwazyjnym pozwala w szybki sposób zmienić reklamę ( szczególnie przydatne przy reklamie produktów sezonowych). Oprócz funkcji ogłoszeniowej znakomicie sprawdzi się również jako osłona przeciwsłoneczna. W przypadku indywidualnego zamówienia nadruku tkanian, na której będzie znajdował się motyw będzie w kolorze białym o indywidualnie dobranym stopniu zaciemnienia. Cyfrowe zdjęcia mogą być umieszczone w wewnątrz od strony pomieszczenia lub na zewnątrz od strony szyby. Przy zamówieniu należy określić, po której stronie życzą sobie Państwo nadruk.

 

Fotoplisy- rodzaj tkaniny

Tkaninę żaluzji plisowanej do nadruku możemy wybrać tylko w kolorze białym. Poszycia mogą mieć za to różne stopnie przepuszczające światło. Posiadamy materiał z wysoką ilością przepuszczająca światło, zaciemniającą w znacznym stopniu oraz w 100% nieprzepuczającą światła. Najdroższe są żaluzje plisowane w 100% nieprzepuszczające światła. Nasze plisy z nadrukiem są wykonane z najwyżej jakości komponentów i mogą być prane jak nasze standardowe osłony plisowane.

Jaka jest różnica między fotoroletą rzymską a fotoplisą?

Roleta rzymska z nadrukiem jest tak samo składana jak foto plisa. Koszt nadruku rolety rzymskiej jest taki sam jak w przypadku plisy. Rzymską roletę można zamontować do okna jak standardową roletę Cosiflor. Montaż odbywa się na skrzydle okna lub ramie okiennej za pomocą wspornika zaciskowego, lub przez przykręcenie na śruby. Alternatywnym rozwiązaniem jest montaż w świetle otwory do listwy przyszybowej. Możliwy jest również montaż bezinwazyjny.

 

Dlaczego składana zasłona zamiast fotoplisy?

Wybór osłony uzależniony jest od indywidualnego gustu. W rzeczywistości rolety rzymskie przypominają bardziej zasłony niż rolety składane w podobny sposób jak żaluzje plisowane. W przypadku ochrony prywatności różnią się przy sztucznym świetle nocą w porównaniu ze światłem dziennym.

 

Jakie techniczne różnice posiadają żaluizje plisowane z nadrukiem?

Liderem na rynku w Niemczech, Austrii i Szwajcarii są marki Cosiflor, Deco matic i Hunter Douglas. Istnieje również sale zmieniający się tani import z dalekiego wschodu europy. Produkty te często w wyniku transportu zostają uszkodzone. Harmonijkowe systemy Rolety. com charakteryzują się doskonała jakością w różnych system łącznie z podwójnym żaluzjami plisowanymi tzw. duo plisy.

 

Skąd wywodzi się nazwa żaluzja plisowana i roleta plisowana?

Rolety plisowane lub żaluzje plisowane jest to angielska nazwa, którego światowym liderem jest firma Hunter Douglas. Tkanina posiada różną przezierność, na której możemy wydrukować dowolny motyw. Nadruk wybranego motywu wykonany jest na drukarce HP Up&down. Możliwość przysłonięcia dowolnego fragmentu okna to doskonała ochrona przed niepożądanym spojrzeniem z zewnątrz. Tkanina żaluzji jest również doskonałym nośnikiem reklamowym. Skontaktuj się z nami oraz wyśli zdjęcie w wysokiej rozdzielczości.

Często zadawane pytania dotyczące żaluzji plisowanych z nadrukiem:

Ile kosztują fotoplisy?
Gdzie można kupić fotoplisy?
Kto produkuje plisy z nadrukiem?
Czy fotoplisy można prać w pralce i czy trzeba je czyścić?
Jak się montuje plisy z nadrukiem?
Czy można wyprodukować fotoplisy do okien skośnych?
Czy w żaluzjach plisowanych z nadrukiem można zmienić poszycie?
Jakie są maksymalne wymiary fotoplis z nadrukiem?
Czy można wykonać nadruk cyfrowy na żaluzjach plisowanych?
Czy nadruk na fotoplisach jest szkodliwy dla zdrowia?
Jak długo istnieje producent fotoplis.
Czy Twoja firma jest wiarygodna i jaką markę sprzedajesz?
Czy posiadasz usługę montażową i pomiarową fotorolet pofałdowanych?
Czy może zmyć się nadruk na żaluzjach plisowanych?
Tak. Proszę używać instrukcji prania plis producenta Rolety.com